Tu jesteś: OBJAZDY

Objazdy zabytkoznawcze


Zarząd Oddziału organizuje dwudniowy wyjazd do Wiednia w terminie: 16-17 grudnia 2014 r. na wystawy: Diego Velazqueza (w Kunsthistorisches Museum, ze zbiorów wiedeńskich, z Londynu, Madrytu, Nowego Jorku, Bostonu i Chicago), a także Claude’a Moneta (Belweder) i Joana Miro (Albertina). Wyjazd sprzed gmachu Muzeum narodowego we Wrocławiu o g. 5:00. Koszt (bez biletów wstępu): 200 PLN; dla członków Oddziału Wrocławskiego nie posiadających zadłużenia z tytułu składek członkowskich: 100 PLN. Zapisy z wpłatą u kol. Roberta Hesia (Dział Dokumentów MN we Wrocławiu) w nieprzekraczalnym terminie do 17 listopada. Decyduje kolejność wpłat!

Osoby, które zapisały się na objazd zabytkoznawczy do Niemiec w terminie 24-26 maja 2012, proszone są o wpłacenie pozostałej kwoty, tj 200 zł. (odpowiednio dla członków:
100 zł) u kol. Roberta Hesia (Gabinet Dokumentów Muzeum Narodowego we Wrocławiu) najpóźniej do końca kwietnia. W przypadku wpłat na konto konieczny jest wcześniejszy kontakt z kol. Hesiem (tel.  071 34 388 39, wewn. 242 lub e-mail: robus@.poczta.onet.pl).

Utrecht, Delft, Haga, Lejda, Amsterdam 1-4.10.
Zgorzelec, Żytawa, Budziszyn, Koenigstein, Pirna, Miśnia, Drezno, Moritzburg
Litomyśl, Pernstejn, Lysice, Tisnov, Rajhrad, Valtice 6-8.06
(Pohled, Jindrichuv Hradec, Steyer, Christlkindl, Gartsen, Admont) 5-7.10

Spotkania

Serdecznie zapraszamy na spotkanie naukowe, na którym pani Justyna Wierzchucka zaprezentuje referat pt. "Alexander Pfohl - projektant w hucie Josephine w Szklarskiej Porębie". Spotkanie odbędzie się we wtorek, 30 maja, o godz. 16.00 w sali 116 Muzeum Narodowego we Wrocławiu.

Do pobrania

Projekt i wykonanie: SoftCOM